Ogłoszenie

forum dopiero "ruszyło", więc jeśli masz jakieś sugestie, propozycje związane z jego rozwojem lub poprawą funkcjonalności zapraszamy do podzielenia się swoimi uwagami w dziale "Działanie forum"

#1 2010-12-13 11:20:25

 axl

Początkujący dyskutant

Skąd: Gorzow Wlkp
Zarejestrowany: 2010-12-13
Posty: 30
Punktów :   

Do zarzadzajacego

Witam!
Proponuje zalozyc dwa osobne dzialy, "Nowa hala" i "Stara hala", od razu wiadomo byloby, o ktorej czesci zakladu ktos napisal post, zapobieglo by to nadmiernemu balaganowi.
W dzialach powstalyby osobne watki dla kazdej zmiany, mysle, ze byloby to bardziej przejrzyste.
To tyle na razie ode mnie!
Mam nadzieje, ze z czasem coraz wiecej ludzi bedzie mialo odwage wypowiadac sie na forum.

Edit:

Fajnie by bylo, jesli jest taka mozliwosc, wlaczyc schout boxa, ktory na forach znajduje sie na stronie glownej, na samym dole.
Sluzy on do krotkich wpisow, dostepnych uzytkownikow.Cos a'la czat.

Ostatnio edytowany przez axl (2010-12-13 11:29:51)

Offline

 

#2 2010-12-13 11:33:32

 FRANQ_23_PL

Pomysłodawca i założyciel forum

Zarejestrowany: 2010-11-29
Posty: 29
Punktów :   
wyspa na której pracujesz: krajalnia
hala na której pracujesz: stara hala

Re: Do zarzadzajacego

Dziękuję za propozycję. Faktycznie ułatwiło by to wiele. Proponował bym zamiast tego dodać dodatkowe pole w profilu użytkownika pt "Hala na której pracujesz", podobnie, jak już wcześniej dodane pole "Wyspa na której pracujesz".
Jak taki pomysł się podoba?

Co do Shoutboxa istnieje taka możliwość, ale na razie wolę jej nie włączać, bo niektórzy niedoświadczeni użytkownicy mylą się i próbują tam zakładać tematy. Tak było w testowej wersji forum, dlatego na razie nie włączam Shoutboxa. Poczekamy trochę niech pojawi się kilka wątków, żeby było wiadomo co i jak, to wtedy się go uruchomi


"Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele"

Offline

 

#3 2010-12-13 11:36:28

pav

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-12-13
Posty: 17
Punktów :   

Re: Do zarzadzajacego

Ja bym nie stawiał forum na takich platformach jak pun.pl,
skrypt też nie jest najlepszy. Lepszym rozwiązaniem było by założenie darmowego konta hostingowego, szukać z jak największą bazą mysql aforum zainstalować samodzielnie, ja polecam phpbb by przemo,
ogólnie teraźniejszy wygląd nie zachęca, logo szczypie w gały, ta pogoda na dole nie potrzebna, jaka jest pogoda każdy widzi za oknem, przydał by się też jakiś lepszy skin,
no ale nie mój cyrk i nie moje małpy, zobaczymy jak to się rozwinie, ogólnie pomysł dobry.

Offline

 

#4 2010-12-13 11:39:10

 axl

Początkujący dyskutant

Skąd: Gorzow Wlkp
Zarejestrowany: 2010-12-13
Posty: 30
Punktów :   

Re: Do zarzadzajacego

Co do tego, "Hala na ktorej pracujesz" moze jeszcze przejdzie, ale wyspa, nie wiem.Ludzie sie boja, wola pisac anonimowo, wiec moze byc tak, ze do wyspy sie nie beda chcieli za bardzo przyznac

Offline

 

#5 2010-12-13 11:44:24

 FRANQ_23_PL

Pomysłodawca i założyciel forum

Zarejestrowany: 2010-11-29
Posty: 29
Punktów :   
wyspa na której pracujesz: krajalnia
hala na której pracujesz: stara hala

Re: Do zarzadzajacego

Wypełnianie wszystkich pól nie jest obowiązkowe. Każdy może podać dane jakie uważa za stosowne.


"Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele"

Offline

 

#6 2010-12-13 11:48:38

 axl

Początkujący dyskutant

Skąd: Gorzow Wlkp
Zarejestrowany: 2010-12-13
Posty: 30
Punktów :   

Re: Do zarzadzajacego

W sumie tak
Co do osobnych dzialow dla nowej i starej hali - chodzi o to, zeby nie wrzucac postow dotyczacej jednej i drugiej do jednego worka.
Nie kazdego interesuje co sie dzieje na hali, na ktorej nie pracuje, a skoro bedzie to bez podzialu, dany uzytkownik, jesli bedzie chcial sprawdzic, czy jest cos dla niego interesujacego, bedzie musial czytac wszystko, co napisano, az w koncu sie zniecheci.

Offline

 

#7 2010-12-13 11:50:45

 FRANQ_23_PL

Pomysłodawca i założyciel forum

Zarejestrowany: 2010-11-29
Posty: 29
Punktów :   
wyspa na której pracujesz: krajalnia
hala na której pracujesz: stara hala

Re: Do zarzadzajacego

Racja. Zatem zrobimy podział. Zajmę się tym jak znajdę dłuższą chwilę.


"Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele"

Offline

 

#8 2010-12-14 07:34:15

gcpi

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-14
Posty: 2
Punktów :   

Re: Do zarzadzajacego

pav napisał:

Ja bym nie stawiał forum na takich platformach jak pun.pl,
skrypt też nie jest najlepszy. Lepszym rozwiązaniem było by założenie darmowego konta hostingowego, szukać z jak największą bazą mysql aforum zainstalować samodzielnie, ja polecam phpbb by przemo,
ogólnie teraźniejszy wygląd nie zachęca, logo szczypie w gały, ta pogoda na dole nie potrzebna, jaka jest pogoda każdy widzi za oknem, przydał by się też jakiś lepszy skin,
no ale nie mój cyrk i nie moje małpy, zobaczymy jak to się rozwinie, ogólnie pomysł dobry.

Bardzo wartosciowa wypowiedź !!!


Forum wyglada paskudnie, wszystko sie rozsypuje.

Nie dosc ze marnie wyglada to jeszcze kupa reklam.

Sama społecznosc nie uczyni tego miejsca "fajnym".

Offline

 

#9 2010-12-14 15:50:04

pav

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-12-13
Posty: 17
Punktów :   

Re: Do zarzadzajacego

Na reklamy to akurat jest bat, ja nie widze ani jednej, wystarczy dodatek do firefoxa -adblock.

Offline

 

#10 2010-12-14 23:14:21

gcpi

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-14
Posty: 2
Punktów :   

Re: Do zarzadzajacego

Nie no to spoko jeśli nie widzicie problemu.

Życzę powodzenia w rozwijaniu forum.

Offline

 

#11 2010-12-14 23:41:23

 FRANQ_23_PL

Pomysłodawca i założyciel forum

Zarejestrowany: 2010-11-29
Posty: 29
Punktów :   
wyspa na której pracujesz: krajalnia
hala na której pracujesz: stara hala

Re: Do zarzadzajacego

gcpi napisał:

pav napisał:

Ja bym nie stawiał forum na takich platformach jak pun.pl,
skrypt też nie jest najlepszy. Lepszym rozwiązaniem było by założenie darmowego konta hostingowego, szukać z jak największą bazą mysql aforum zainstalować samodzielnie, ja polecam phpbb by przemo,
ogólnie teraźniejszy wygląd nie zachęca, logo szczypie w gały, ta pogoda na dole nie potrzebna, jaka jest pogoda każdy widzi za oknem, przydał by się też jakiś lepszy skin,
no ale nie mój cyrk i nie moje małpy, zobaczymy jak to się rozwinie, ogólnie pomysł dobry.

Bardzo wartosciowa wypowiedź !!!


Forum wyglada paskudnie, wszystko sie rozsypuje.

Nie dosc ze marnie wyglada to jeszcze kupa reklam.

Sama społecznosc nie uczyni tego miejsca "fajnym".

Skina możesz sobie kolego zmienić na jaki ci się podoba. Na liście masz ich mnóstwo. Trochę chęci...

Nie wiem, czy zauważyliście, ale forum jest w wersji beta, to znaczy, że jeśli forum zakładowe jako takie "chwyci", wtedy zostanie przeniesione na płatny serwer i postawione nie na phpbb, a na vBulletin, który nie ma sobie równych jeśli chodzi o funkcjonalność i wygodę. Poza tym forum nie ma wyglądać jak choinka, ma służyć do wypowiadania się, prawda?

Reklamy można zlikwidować jak już wspomniano AdBlockiem lub osobną aplikacją Ad Muncher z darmowym kluczem z Komputer Świat.

Logo jest jakie jest, jeśli potrafisz i możesz zrobić lepsze, to czekam na propozycje, zobaczymy czy jesteś równie kreatywny co krytyczny.

wszystko sie rozsypuje

Logo forum jest dostosowane do rozdzielczości FullHD. Niestety skrypt lub dana przeglądarka nie skaluje grafiki w logo, stąd taki efekt. Jak już wspomniałem, pokaż, że potrafisz i stwórz lepsze logo, ocenimy...


"Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele"

Offline

 
Powered by FRANQ_23_PL

Pogoda w Gorzowie Wielkopolskim

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwzory Hel agroturystyka grzejniki purmo wrocław