Ogłoszenie

forum dopiero "ruszyło", więc jeśli masz jakieś sugestie, propozycje związane z jego rozwojem lub poprawą funkcjonalności zapraszamy do podzielenia się swoimi uwagami w dziale "Działanie forum"

#1 2010-12-16 13:26:21

alt

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-15
Posty: 8
Punktów :   

delegacje

Kto ,gdzie był?Czy to w podsumowaniu nam się opłaca.byłam raz w Niemczech i nawet musze powiedzieć,dwa tygodnie-portfel przybrał,oczywiście jak na nasze zarobki tutaj.Szkoda,że nie zawsze jest taka okazja.Aczkolwiek są takie osoby,które wyjeżdżają systematycznie.Od czego to zależy?Pewnie kwalifikacje he he(żarcik)

Ostatnio edytowany przez alt (2010-12-16 13:27:05)

Offline

 

#2 2010-12-16 15:46:00

pav

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-12-13
Posty: 17
Punktów :   

Re: delegacje

Ja zjeździłem sporo ale tylko raz mi się nie opłaciło i dopłaciłem do interesu 10 ojro. Jechałem na dwa dni do Nitry, niestety zaraz za granicą złapała mnie policja na radar i prawie cała moja dieta poszła się j****. A pozatym byłem kilkanaście razy w Grodnie, w Niemczech, Maroku i Meksyku

Offline

 

#3 2010-12-16 23:26:26

 axl

Początkujący dyskutant

Skąd: Gorzow Wlkp
Zarejestrowany: 2010-12-13
Posty: 30
Punktów :   

Re: delegacje

Szczerze, z checia wyjechalbym na jakis tydzien - dwa w delegacje (Meksyk raczej odpada, za daleko i nasluchalem sie juz za pierwszym wyjazdem, pare lat temu, co tam sie dzieje) jednak wyjedzaja raczej tylko wybrani, do tego po cichu.Dopiero jak nie ma chetnych zalatwionych cichcem, wtedy pytaja wszystkich po kolei!
Tak jest przynajmniej na nowej hali, bo najczestsze wyjazdy stamtad sa.

Offline

 

#4 2010-12-16 23:36:39

 FRANQ_23_PL

Pomysłodawca i założyciel forum

Zarejestrowany: 2010-11-29
Posty: 29
Punktów :   
wyspa na której pracujesz: krajalnia
hala na której pracujesz: stara hala

Re: delegacje

To samo na starej przy czym z braku laku nie biorą też byle kogo, tylko takich, którzy na swoim stanowisku są bezkonkurencyjni lub znają ich kilka.


"Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele"

Offline

 

#5 2010-12-17 06:47:22

pav

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-12-13
Posty: 17
Punktów :   

Re: delegacje

@axl - wierz mi, warto pojechać do Mexyku, bez względu na to co tam sie dzieje, a dzieje sie prawdziwy Mexyk:P

Offline

 

#6 2010-12-17 09:04:23

 axl

Początkujący dyskutant

Skąd: Gorzow Wlkp
Zarejestrowany: 2010-12-13
Posty: 30
Punktów :   

Re: delegacje

To, ze warto, to wiem, ale nie do pracy, ale turystycznie!Jestem wielkim fanem kultury Indian, Aztecow, Majow, takze dla mnie taka wycieczka to nie lada gratka! :-)
Jednak po pierwsze, za dlugi okres pobytu, jak na razie (zona moglaby plakac ;-) dziecko) po drugie, ze prawdziwy meksyk tam sie dzieje, to juz tyle sie nasluchalem, ze podziekowalem :-)

Offline

 
Powered by FRANQ_23_PL

Pogoda w Gorzowie Wielkopolskim

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwzory Hel agroturystyka grzejniki purmo wrocław